شرکت فرش اطلس دیبا (فرش دیبا)

شرکت فرش اطلس دیبا با نام تجاری “فرش دیبا” از ابتدای تأسیس خود در سال 1373 همواره درصدد نوآوری در بافت طیف وسیعی از فرشها با تنوع طرح و رنگ بوده تا بتواند طیف گوناگون سلیقه های امروزی را برآورده کند. فرش دیبا از ابتدا قصد داشته تا بهترین تولیدات را در بازار ارایه نموده و همواره کیفیت را بر کمیت ترجیح داده است. با این طرز تفکر، زیربنای شرکت بر مبنای صداقت کارکنان و مدیران و تعهد آنها برای خدمت رسانی به مشتری و اهتمام به ارتقاء کیفیت پایه ریزی شده است.

دریاره ما
بافت فرش

ویژگی های بافت فرش دیبا

فرش دیبا از منحصر به فرد ترین ماشین فرش بافی روز دنیا محصول کشور آلمان و اتریش که برای اولین بار در دنیا بافت و رنگرزی بصورت هم زمان انجام میدهد (Tintura woven) تولید می شود، این ماشین high technology غول پیکر، با 73 متر طول و 16 متر عرض، توانایی تولید ظریف ترین طرح ها با بیش از یک میلیون رنگ متفاوت با 3,675,000 سرنخ در مترمربع و 3500 سرنخ دریک متر عرض که در نوع خود بینظیر می باشد بصورت 5لا در 280 سره بافت و رنگرزی نموده سپس 170 درجه سانتیگراد حرارت دیده که مولکول نخ باز شده و رنگ در ذات نخ نشسته، سرد شده و تثبیت می شود و پس از آن فرش ها با محلول خاص شستشوی(شور) کامل داده می شود، سپس فرشی لطیف و شفاف پدیدار می شود، خشک کن و لاتکس شده و آماده برش می شوند، واین توانایی امکان آن را به ما می دهد تا بتوانیم برای هر فرد و هر سلیقه ای یک طرح و نقش متفاوت در ابعاد‌ های مختلف تولید کنیم.

ارزش هایفرش دیبا

 ما میزان قابل اعتماد بودن و توانمندی شرکت خود را با تعداد زیاد مشتریان با ارزش و رضایت آنها محک می زنیم، پیوندی که سرشار از ارزشها و خوبیهاست.

سال خدمت ما
0
نمونه فرش های ما
0
تعداد مشتریان ما
0
تعداد نمایندگی های ما
0
دنبال کننده های ما
0